Учні п’яти навчальних закладів нашої громади долучилися  до  «Розвитку молодіжного підприємництва»- спільного проєкту ДОНЛОДА та Львівської політехніки.                                                    Мета проєкту – допомогти учням та студентам, у тому числі внутрішньо переміщеним, реалізувати власні розробки та започаткувати власну справу.

Навчальний курс є першою частиною проєкту, який включатиме основний модуль «Креативне мислення», крім того, учасники повинні були обрати один додатковий модуль, а саме “Вступ до IT”, 3-D графіка, робототехніка та Інтернет речей , експлуатація безпілотників або біотехнології. Під час навчання застосовуватимуться онлайн симулятори та тематичні майстеркласи.

В другій частині проєкту проводиться змагання «Стартап Батяри», де кожен з учасників представлятиме власні ідеї, при цьому найцікавіші будуть реалізовані за підтримки менторів і партнерів проєкту.

Крок за кроком молодих людей навчать організовувати власний інноваційний бізнес, пояснять, як керувати проєктами, допоможуть створити стартап-компанію, навчать правильно презентувати свій проєкт (пітчі та презентації), матимуть можливість взаємодії з потенційними інвесторами та
розпочати підготовку до спільної реалізації проєкту. В результаті ідеї учасників, що з’являються у форматі гри, перетворяться на успішні стартапи.