DSC 0185

DSC 0185    16 лютого 2017 року в актовій залі СЗШ №1 для учнів шкіл міста відбувся цікавий пізнавальний та повчальний захід – презентація експозиції «Нехай не гасне світ науки», підготовленої з ініціативи Степана Кубіва, Голови Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса.

   На святі були присутні секретар міської ради п. Наталя Пономаренко, голова громадської організації «Меморіал» Дрогобиччини п. Гнат Тустанівський, методист відділу освіти п. Інна Форемна.

    Захід  пройшов у теплій, душевній атмосфері. Його підготували і провели учні з 7-А, 9-А і 9-Б, 10-А і 10-Б класів під керівництвом вчителя історії п. Тетяни Губерської. Школярі  цікаво розповідали  про  життя та здобутки славетних українських вчених, науковців, культурних та релігійних діячів ХХ століття, яких нищила та переслідувала радянська влада. Діти  ознайомили присутніх із формами спротиву вчених тогочасній владі та розкрили важливість і визначальне значення праць видатних особистостей для сучасної України та українців. Розповіді учнів супроводжувалися чарівними звуками скрипки, саксофону, забороненого музичного інструменту в ті часи, українською піснею та авторською поезією учениці               9-А класу Ольгою  Іванків. Кожен, хто був на заході, почерпнув багато цікавої інформації й усвідомив простий закон людського життя: «Не забути, не забувати – це якраз те, що єднає живих із тими, хто за обрієм».

DSC 0187DSC 0188DSC 0185DSC 0195DSC 0204DSC 0213DSC 0248DSC 0251