DSC 0034

DSC 00343 березня 2015 року у СЗШ №3 відбувся міський семінар вчителів початкових класів на тему «Урок як засіб розвитку творчої особистості вчителя і учня та основа формування ключових компетентностей школярів».

У роботі семінару взяли участь завідувач відділу освіти Трускавецької міської ради Шубак М.І., головний спеціаліст відділу освіти Сенишин Н.С. та спеціаліст  відділу освіти Стасишин І.Б., методист методичного кабінету  Томашівська Н.В., вчителі ЗНЗ м. Трускавця та м. Борислава, соціальні педагоги.

Семінар передбачав обмін педагогічним досвідом у рамках  впровадження нового Державного стандарту початкової освіти. Педагоги СЗШ № 3 вразили гостей педагогічною майстерністю та креативністю. Тетяна Олександрівна Боднар, вчитель 3-А класу,  продемонструвала власний почерк, інновації у викладанні математичних азів. Доброзичлива атмосфера, яка панувала на уроці, привела школярів до високих результатів, а створена ситуація успіху «розбудила» хронічних мовчунів. Цікавим та доречним виявилось самооцінювання дітей. Любов Михайлівна Крамар, вчитель 3-Б класу,  на уроці природознавства зацікавила всіх присутніх незвіданим світом грибів. Урок «Я у світі» за новою  програмою на тему «Громадяни України. Права і обов’язки громадян» був наповнений різноманітними стандартними та інноваційними методами, за допомогою яких учні 3-А класу легко та невимушено  засвоїли навчальний матеріал під вмілим керівництвом  вчителя Лісовець Олександри Степанівни.

Цікавим та повчальним для педагогів видався тренінг «Елементи арт-терапії у роботі вчителя початкових класів», який провела соціальний педагог Даниляк Ірина Леонідівна. Вчителі  активнопрацювали в групах, відчули себе дітьми, отримуючи задоволення  від творчої праці.