1

1  Учні 4-А класу СЗШ№1 спільно з учителем Вересай Н.І. провели урок-квест на тему «Різноманітна країна». Школярі  з нетерпінням чекали цього уроку і готувались до нього заздалегідь. Було сформовано чотири команди по шість учнів. Кожна з них самостійно виготовляла емблему, вчила вірш-речівку про назву своєї команди: «Ромашки», «Волошки», «Маки», «Соняхи». Усі члени команд шукали з різних джерел цікаву інформацію про рослину- символ своєї команди.

Після короткого інструктажу і презентацій команд діти розбіглись по своїх маршрутах на одну із семи станцій, де їх чекали цікаві завдання з літератури, мови, природознавства, трудового навчання, музики. Виконавши їх вони отримували елементи віночка – квіточки, пшеничні колоски, сині і жовті стрічки. «Станції» («Розумнички», «Пазл», «Розсипаночки», «Шифрувальник», «Умілі ручки», «Таночок», «Перлинки фольклору») знаходились у різних приміщеннях школи: актовій залі, кабінеті музики, у бібліотеці, їдальні і навіть у приймальні директора школи. На завершення гри капітани діти прибрали квітами-здобутками український вінок.

Урок-квест – це один з видів нестандартних уроків, який підвищує інтерес учнів до навчання, вчить працювати в команді, формує допитливість, розвиває критичне мислення. 

12