![IMG 7328](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/img_7328.jpg)
20 травня на базі CЗШ№3 м. Трускавця відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організатори гри – відділ освіти та Будинок учнівської творчості.
На урочистому відкритті міського етапу гри учасників вітали: генерал армії УРК, заступник гетьмана Володимир Вікторович Саратовський, Почесний громадянин м. Трускавця, заслужений працівник освіти, полковник реєстраційного війська В’ячеслав Васильович Умнов; завідувач методичного кабінету відділу освіти Інна Форемна та учасник бойових дій АТО Роман Гарасим’як; директор СЗШ№3 Галина Іванівна Умнова.
Участь у грі взяли 4 команди – учнівські рої шкіл міста та рій Будинку учнівської творчості. Рої змагалися у таких видах програми: впоряд (стройова підготовка), ігри на «дужання», козацько-туристська «Смуга перешкод», стрільба з пневматичної зброї, гра «Козацькі перегони», гра «Відун, гра «Рятівник», ватра «Слава Героям» – представлення творчо-мистецького завдання рою, конкурс «Кращий кашовар».
За підсумками усіх конкурсів визначено переможців. Ними стали:
І місце – рій СЗШ№3,
І місце – рій НВК «СЗШ№2-гімназія»
ІІ місце – рій СЗШ№1;
ІІІ місце – рій БУТ.
Усі учасники міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») нагороджені грамотами відділу освіти Трускавецької міської ради.