Одягни вишиванку та йди до вершин!

Сьогодні, у День вишиванки в Трускавці проходив перший освітній фестиваль «Весняне перевесло». У серці нашого міста захід об’єднав усі навчальні заклади громади, дошкільні й позашкільні , заклади загальної середньої освіти та молодіжні організації навколо спільної благородної мети – збору коштів на дрони для наших військових. Таким чином – не лише докластись до перемоги, а й показати нашим захисникам, нашу віру в них і підтримку. Організатором заходу виступає відділ освіти, зокрема Олександра Дирко, головний спеціаліст з позашкільної освіти та виховної роботи відділу освіти міської ради Трускавця у співпраці з БФ «Волонтери разом». Значне сприяння і допомогу в проведенні фестивалю надали заступники директорів із виховної роботи шкіл, зокрема Людмила Лесишак, яка була ведучою свята та представники БУТу, які відповідали за технічне забезпечення.

В межах фестивалю відбувся благодійний ярмарок. Очі розбігались від розмаїття традиційних випічок і заморських круасанів. Тут можна було придбати домашні смаколики, вироби ручної роботи, взяти участь у майстер-класах з оригамі, зробити собі чи дітям аквагрим. Представники БФ «Волонтери разом» організували захопливу лотерею. Придбавши квиток за 50 грн, люди ставали учасниками розіграшу цінних подарунків, сертифікатів у різні заклади Трускавця (кафе, салони краси, фотостудії тощо), аксесуарів. 

Ніхто з учасників не порушував правила дрес-коду – усі були гарно вбрані у вишиванки й це робило свято ще більш колоритним, теплим і таким українським.

Поки працював ярмарок, на сцені виступали школярі та дошкільнята з усієї Трускавецької громади. Глядачі та присутні на святі мимоволі ставали учасниками дійства – співали гаївки, заводили кривий танець і підтанцьовували ритмічні банси.

Загалом під час  заходу було зібрано 76100грн.Кошти передані волонтерам на закупівлю дронів. Разом зможемо більше! Слава Україні!