![43951952 1902591929834746 1685298394756546560 n](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/43951952_1902591929834746_1685298394756546560_n.jpg)
13 жовтня 2018 р. учні 7-А класу СЗШ № 3 м.Трускавця разом з класним керівником Гаманюк Л.С.та батьками напередодні Покрови та Дня захисника Вітчизни відвідали Київ.
Школярі з нетерпінням чекали цього дня. Цікава програма, гарна погода, інтригуючи екскурсії до музеїв.
Музей Слави та Великої Вітчизняної війни. Дуже уважно, з сумом і болем познайомилися з важкою, трагічною історією сьогодення. Силіконові фігури героїв, зроблені за новітніми технологіями, військова техніка, знищена градами, і долі людей на Донеччині та Луганщині.
Музей Води. Діти зрозуміли, що головна складова життя – вода. Цікаві експонати, досліди, акваріуми, віртуальне оформлення музею.
Експериментаніум- музей популярної науки і техніки. Науково-розважальний центр для дітей. Діти переконалися, що відпочивати можна з розумом. Насправді, це наукове шоу, це місце, де наука стає цікавою.
Ця подорож стала незабутньою для семикласників.