xyjdJO1O Ko

xyjdJO1O Ko   7 квітня 2017 р. у СЗШ №3 м. Трускавця до Всесвітнього дня здоров’я було проведено ряд заходів, спрямованих на формування навичок здорового способу життя.

До учнів 1-4 класів завітали у гості лікарі (Яремчук В., Васурчак А. 8-Б кл.) та Мікробчик (Семанюк Ю. 8-Б кл.). Вони розповіли дітлахам про здоровий спосіб життя та провели цікаву вікторину.

Учні 5-6 класів стали учасниками захоплюючого дійства «Ми за здоровий спосіб життя»у актовому залі було проведене виховний захід «Ми за здоровий спосіб життя», підготовленого класним керівником 6-Б класу Машненко Н.Т.

Учні 7-8 класів взяли участь у квесті «Станція призначення – здоров’я» до якого долучились: вчителі Новік Г.І., Ганчарик О.В., Подоляк Н.М. медсестра Манюк С.М. та бібліотекар школи Горічко М.Й. Маршрут квесту включав в себе послідовний пошук завдань та відповіді на питання стосовно здоров’я людини. Перемогла команда 8-Б класу «Здоров’я».

Дев’ятикласники змагалися в перетягуванні канату та армреслінзі, які провели учителі фізкультури Салань Є.П. та Подоляк Н.М.

Здоровою людина не може бути при поганій екології. Екологічним проблемам м.Трускавця приступили свій виступ учениці 10-А класу, учасниці агітбригади «Екозахисниці», призери обласного конкурсу «Земля – наш спільний дім».

У фойє школи було організовано виставку плакатів на тему: «Здоров’я – найцінніший скарб», яка свідчить про те, що діти вміють та знають як зміцнити і зберегти здоров’я.

Кожен, хто прийняв участь у Дні Здоров’я, отримав заряд здоров’я, бадьорості, енергії та гарних емоцій. Як це здорово, коли поруч з дітьми знаходяться люди, які прагнуть зробити шкільне життя цікавим, насиченим та різноманітним, такими і є педагоги СЗШ №3.

Організатор Дня здоров’я – соціальний педагог Даниляк І.Л. та практичний психолог Ганчарик О.В.

6nPq qp5pzkaLUO 4TdXrIjPSWKdLNicEJy jHyW3dG0qg37LlP7hcotsADv96WQp8xyjdJO1O KoyqDTXICU2T4