У цей непростий воєнний час від щирого серця вітаємо кожного із Вас з Днем  працівника освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває двері до знань, науки, мудрості! Це величне свято, усіх хто обрав непросту дорогу скромної і благородної праці освітянина, вихователя, вчителя, наставника, хто щоранку поспішає до навчальних закладів, щоб творити завтрашній день України. Упевнені, що Ваша висока фаховість багатий професійний досвід, оптимізм, творча наснага стануть запорукою розвитку Нової української школи в ім’я процвітання і величі нашої України.

    Бажаємо Вам міцного здоров’я і добрих вістей з фронту від наших воїнів-захисників. Працівники освіти сьогодні також на передовій, Ви теж на передовій освітянського фронту, забезпечуєте навчання, розвиток та виховання майбутнього нашої держави, Ви творите його щоденно у групах дошкільного закладу,  класах, гуртках.

    Щира вдячність працівникам усієї сфери діяльності в освіті: адміністративної, навчально-виховної, обслуговування приміщень, організація харчування та медичного обслуговування за самовіддану працю, особистий внесок у спільну справу навчання, розвиток  і виховання дітей.

    Віримо у перемогу Збройних сил України, мріємо про мирне небо над головою, переконані, що жертовна праця кожного для відбудови і процвітання України дасть можливість збудувати нову, сильну, квітучу державу! Нехай і надалі Ваші дущі повняться світлом, а серця теплом до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день увінчається новою радістю та перемогою!

З професійним святом, Днем працівника освіти! Сьогодні педагогів Трускавецької громади вітали заступник міського голови , депутат обласної ради Стефанків Святослав, заступник міського голови Мирон Флюнт, заступник міського голови Олексій Балицький, начальник відділу освіти Орест Лобик! Подяками Міністерства освіти і науки нагороджені : Ірина Білецька , завідувачка ДНЗ 4 «Сонечко», Роман Гудзеляк , директор НВК «СЗШ 2- гімназія», Марія Заміщак, консультант ІРЦ .