До 80-річчя УПА, до Дня Покрови, до Дня Збройних Сил України, до Дня Козацтва Будинок учнівської творчості, Відділ освіти і Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради провели змагання командно-особистої першості м. Трускавця зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді міста.
У змаганнях взяли участь команди: Будинку учнівської тврчості, капітан команди – Вальо Юрій; СЗШ№1, капітан команди – Стегняк Роман; НВК «СЗШ№2-гімназія»; капітан команди – Сакма Данило. Головним суддею змагань виступив керівник «Стрілецького» гуртка Будинку учнівської тврчості – Лимич Орест Петрович.
Даний захід є цікавими для учнівської молоді і викликає в неї неабиякий інтерес.  Змагання пройшли у дружній атмосфері та напруженій боротьбі. Учасники змагань мали нагоду подивитися фільм про талановитого командира, славетного генерала-хорунжого Романа Шухевича, знаного серед воїнів УПА як Тарас Чупринка. Саме долю цього командира покладено в гостросюжетну й динамічну основу фільму «Нескорений»
За результатими змагань І командне місце посіла команда НВК «СЗШ№2-гімназія», ІІ місце ‒ команда Будинку учнівської творчості, ІІІ ‒команда СЗШ№1.
В особистій першості всі три призові місця вибороли випускники «Стрілецького» гуртка Будинку учнівської творчості, керівником якого є Лимич Орест Петрович. Найвлучнішим стрільцем змагань став цього року Коцкулич Роман. Друге і третє місце здобули Гурський Юрій та Гоцик Юрій. Переможці змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями від міського голови Андрія Богдановича Кульчинського. 
Під час урочистостей зі сцени лунали патріотичні пісні у виконанні вихованців Будинку учнівської творчості, а саме: сестер Софії та Соломії Ямелинець, сестер Адріани та Валентини Янів, ансамблю вокальної школи – керівник Роксолана Мартинюк; Вікторії Небоженкової, Маркіяна Томашівського – керівник Оксана Петришин.
Хоч зараз нам важко і неспокійно в нашому домі, але вже не раз доведено, що наша дружня сім’я – український народ – здолає всі перешкоди. А юнаки і дівчата стануть гідними нащадками героїв минулого та сучасності.
Слава Україні! Героям слава!