4

4Дуже часто від своїх вихованців, яким багато шкільних знань видаються непотрібними, учителі чують запитання: «Для чого мені це знати?» Інколи важко відповісти, але є знання, які важливі та  необхідні для кожної людини.
      17 листопада у цьому мали змогу переконатись учні 8-А класу НВК «СЗШ№2-гімназія», у яких відбувся відкритий урок біології на тему: «Еритроцити. Групи крові. Правила переливання крові». Та й не тільки восьмикласники, а й адміністрація школи та вчителі, що завітали на урок свого колеги Пуціва Михайла Васильовича.

Школярі засвоїли такі поняття: еритроцити, групи крові, резус-фактор, правила переливання крові та можливі резус-конфлікти тощо. А завдяки usbмікроскопу на екрані інтерактивної дошки побачили еритроцити тимчасового мікропрепарату крові людини, збільшені у 1500 разів! А щоб закріпити отриману інформацію щодо груп крові у пам’яті, учні заповнили таблицю «Правила переливання крові з урахуванням груп крові»

Хтозна, можливо, колись ця інформація стане  дітям пригоді не лише для того, щоб отримати оцінку на уроці, а й у реальності. Адже ніколи достеменно не знаєш, які знання потрібні, а які – ні. А особливо, коли йдеться про здоров’я і навіть життя людини.

1

3

4