IMG 5698

IMG 5698   Стало доброю традицією в СЗШ № 3 м.Трускавця завершувати навчальний рік конкурсом «Золоте зерно». Наполегливі і талановиті учні здобули перемогу в номінаціях «Золота десятка», «Ерудит», «Творче сузір’я», «Аматор сцени», «Образотворче мистецтво», «Олімпійська надія».

Тож в актовій залі 18 травня 2017 року зібралася шкільна родина: батьки, діти, вчителі, гості. До присутніх зі словами благословення звернувся о. Ярослав, який докладає чимало зусиль для духовно-морального виховання учнів школи.

Директор школи Умнова Г.І., підводячи підсумки навчального року, наголосила, що в 2016-2017 н.р. учні школи здобули 49 призових місць в міських олімпіадах, 23- у міському фестивалі-конкурсі «Сурми звитяги», а лауреатами та дипломантами Всеукраїнського ХVI дитячо-юнацького фестивалю мистецтв стали 3 учениці в номінації «живопис» та два вокально-інструментальних ансамблі «Out Doors» та «Time to Dreams». 25 призових місць здобули учні школи в обласних етапах Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція», «Український сувенір», «Вода – джерело  життя», «Природа і фантазія», «Здорова школа – мрії та дії», «Моя маленька батьківщина – душі потіха і розрада», «І слово, і пісня, матусю, тобі». 52 призових місця в міському фестивалі «Мелодія намиста» та чимало перемог у інших конкурсах.

Та найбільшою гордістю школи стала учениця 11-А класу Пономаренко Світлана, яка виборола ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Підтвердженням того, що лише творчий учитель виховує творчого учня стали виступи учнів. Свято «Золоте зерно – 2017» захопило присутніх в залі чудовим задумом, атмосферою вдалого поєднання поезії та музики.

IMG 5686IMG 5710IMG 5728IMG 5758IMG 5772IMG 5781