Оксана2

Оксана2   Все ближче до закінчення навчального року і 24 квітня Будинок учнівської творчості розпочав звітувати про свою роботу. В актовій залі БУТ відбулося  яскраве свято гуртків гуманітарного напряму – фестиваль-конкурс “В тісному колі друзів: розмовляємо англійською”. Гуртки, що працюють на базі трьох шкіл та дошкільних освітніх закладів №2 та №6, зійшлися разом, щоб продемонструвати про свої здобутки за навчальний рік.

Схвильовані батьки та педагоги мали змогу потішитися успіхами дітей: вправно та артистично вихованці гуртків англійської мови, від дошкільнят до восьмикласників, декламували вірші, виконували пісні та міні-постановку англійською мовою.

Перед членами журі – методистом Стаськів О.О., вчителями Бутенко В.О. та Дукас Л.І., стояло нелегке завдання, адже всі учасники справились з завданням. Загалом було представлено 25 концертних номерів у номінаціях соло-читання, групове читання та ансамбль, підготовлених керівниками гуртків Кіселичник О.В., Кіселичник О.М., Крамар З.О. та Маландій Л.Б.

Свято підготовлено організаційно-масовим відділом БУТ: Мінчак Х.В. та Зубрицькою Л.О.

Златадошк Маландiйзалол га почФiгол