Інформація про масові заходи БУТ

11.10.2016 року в актовій залі Будинку учнівської творчості відбулася вже традиційна зустріч вихованців гуртків туристичного напрямку з туристичним активом міста, присвячена Міжнародному Дню туризму, підготовлена оргкомітетом у складі зав. організаційно-масовим відділом Кравчук О.С. та керівниками гуртків туристичного напрямку Бляхарським О.І. та Осійчуком О.Р.

Спочатку з привітальним словом виступила заступник директора БУТ Гривняк Л.М.

Про участь гуртків пішохідного туризму, спортивного орієнтування та військово-спортивного орієнтування і здобутки в міських та обласних заходах розповів керівник цих гуртків Бляхарський О.І. Крім змагань і сходжень гуртківцям особливо приємно було згадати багатоденні мандрівки, проведені цього літа Західними Ґорґанами та полонинами Свидівця і Красної.

Потім про діяльність велотуристичного гуртка, гуртка Юних інспекторів дорожнього руху та гуртка «Школа безпеки» розказав їхній керівник Осійчук О.Р.

Обидва виступи супроводжувалися показом фото слайдів.

Керівник гуртка «Джура» Долик Г.Б. представив відеофільми, створені на основі участі гуртка у міському та обласному етапах цієї військово-патріотичної гри.

Один з очільників громадського об’єднання «Туристсько-краєзнавчий клуб «Сива давнина» Іваник М.Б. поділився своїми враженнями від чергової подорожі, реалізованої в рамках проекту «Від Бескиду – за Дніпро».

Цікавою була розповідь про рідний край та його людей директора музею Миколи Лисенка у с. Гриньки Глобинського р-ну Полтавської обл. п. Донець Л.В., котра відпочиває тепер у Трускавці та була присутня на зустрічі.

Про діяльність міського туристичного клубу «Турист» розказав  його очільник Лютов В.О.

Насамкінець слово взяв директор БУТ Петранівський В.Л., який подякував за роботу керівникам гуртків та вихованцям, згадав про минулу діяльність та поділився планами на майбутнє.

На святі були також присутні заступник очільника міського туристичного клубу «Турист» п. Б. Химич, співочільник «Туристсько-краєзнавчого клубу «Сива давнина» І. Ліщинський, член клубу «Турист», дрогобицького клубу байкарів, клубу «Аргонавт», велотурист любитель В. Бабяк, активістка туристичного руху в місті, вчитель біології п. О. Мотика.

Закінчилася зустріч неформальними бесідами гуртківців із туристами-ветеранами

Керівник гуртка БУТ Бляхарський О.І.

13.10.2016 року на базі БУТ проведено командно-особисту першість м. Трускавця зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді міста до Дня Покрови, Дня Українського козацтва та Дня захисника України. Змагання підготували та провели: головний суддя змагань ― керівник гуртка «Стрілецький» Лимич О.П., культорганізатор Зубрицька Л.О. та зав. організаційно-масового відділу Кравчук О.С.

З прийдешнім святковим Днем, учасників змагань та гостей, привітав міський голова А.Б. Кульчинський.  Також Андрій Богданович побажав всім учасникам змагань гарного настрою, спортивного завзяття та високих результатів.

З вітальними, напутніми словами до команд-учасниць звернулися заступник Гетьмана Українського Реєстрового Козацтва гернерал-полковник Козацтва В. В. Саратовський та завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Коваль Р. Л.

У змаганні взяли участь 4 команди ― по одній команді від кожної школи міста та команда БУТ. Команди-учасниці складалася з 5-ти чоловік.

Найкраще підготувалася до змагань та продемонструвала влучні постріли команда БУТ. Друге місце зайняла команда НВК «СЗШ№2-гімназія». Третє місце здобули юні стрілки команди СЗШ№3.

В особистому заліку  найкращий результат – у вихованця БУТ Чубука Івана. Другий результат – показав учень СЗШ№3 Мицик Олександр. Третім став вихованець БУТ Саврун Дмитро.

Переможці у командному та особистому заліку нагороджені кубками та грамотами міського голови.