SAM 4183

SAM 4183   До Дня української мови та писемності, з метою сприяння поглиблення знань про невичерпну скарбницю рідної мови, виховання до неї шани, прагнення до досконалого володіння, в СЗШ № 3 м.Трускавця бібліотекарем школи Горічко М.Й. та вчителем української мови та літератури Скольською М.Я. проведено бібліотечно-поетичний урок «Мова моєї країни. Плекатимеш її – цвітимуть слова» для учнів 8-А класу.

Гостями заходу були учні 6-А класу, вчителі української мови та літератури Машненко Н.Т., Хованець І.М., Павелкевич Л.М. та педагог-організатор Баняс О.А.

Завідувач бібліотекою Горічко М.Й. розповіла, що мова – це голос народу, його найбільше і найдорожче добро, жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку він складає і своє давнє життя і свої сподівання, розум, досвід, почуття.

Учитель української мови та літератури Скольська М. Я наголосила, що шляхів до мовної досконалості безліч. Але всі вони починаються з любові до рідної мови, з бажання майстерно володіти нею, відчуттям власної відповідальності за рідну мову.

SAM 4189