RgqPBIRDLCA

RgqPBIRDLCAЗ 22 по 26 квітня 2015 р. на Закарпатті у м. Тячів вихованці відділення тенісу Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» брали участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі  з тенісу «Відкрита першість Тячівської ДЮСШ byBabolat» серед учнів до 10 та 12 років.

Всього змагались біля 125 тенісистів з Камянець-Подільська, Тернополя, Львова, Чернівців, Мукачева, Коломиї, Ужгорода, Хмельницький, Івано-Франківська, Тячева та Трускавця.

В особистому заліку серед 32 дівчат до 12 років у фінальному поєдинку за 1–2 місце з рахунком Трускавчанка Микитин Яна (тренер ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» – Микитин Ігор) виборола перемогу над Івашко Анастасією (м. Львів) з рахунком 3-5, 4-0, 4-2.

У парному розряді  переможцем турніру став дует Микитин Яна (м. Трускавець) та Маслей Маріанна (м. Мукачево), який у фінальному поєдинку переміг пару Дядченко Анастасія (м.Тернопіль) та Івашко Анастасія (м. Львів).

З 24 по 26 квітня  2015 р. у м. Самбір  проводилась обласні змагання з боксу серед юніорів (2000-2001 р.н.) дитячо-юнацьких спортивних шкіл  Львівщини. Всього у змаганнях брали участь 140 юних боксерів з усіх освітянських закладів, спортивних товариств та клубів області.

У ваговій категорії  75 кг та 61 кг вихованці Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Царін Лев та Маландій Павло вибороли І місця та стали чемпіонами Львівщини з боксу

Паралельно з Чемпіонатом Львівщини у ці терміни проводився обласний турнір серед боксерів 2002-2004 р.н. на якому Трускавчани Гаас Михайло та Павлишак Максим також стали призерами у вагових категоріях 30 кг (І місце) та 32 кг. (ІІ місце).

Підготував юних призерів обласних змагань тренер відділення боксу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Мінів Назар.

         

Заступник директора

ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»                                                        Ігор Гургула