DSC 0009

DSC 000923 квітня учні СЗШ № 1 у яскравих вишиванках зібрались біля церкви Покрови Матері Божої на Великодні гаївки. Сонячна тепла погода сприяла святковому настрою та піднесенню.

До цього дня готувалася вся школа. Різні гаївки, наперед вивчені учнями при підготовці до цього дійства, свідчили про багатство та оригінальність народної творчості.

На подвір’ї церкви красувалися три деревця, прикрашені дитячими барвистими писанками.  Навколо них школярі водили свої веселі гаївки. Всі раділи воскресінню Христа. Привітання «Христос Воскрес» і дзвінкі голоси дітей, долітали до небес, прославляючи воскресіння Сина Божого та торжество весни.

Продумані рухи під час виконання гаївок пожвавлювали свято і викликали задоволені посмішки присутніх. Всі діти були одягнені в яскраві вишиванки – це милувало око і радувало серце, утверджувало,  що ми – українці, плекаємо свою культуру і зберігаємо патріотичних дух.

Переможцями були всі класи, які активно взяли участь у проведенні Великодніх гаївок.

Такі заходи живлять душу, звеселяють серця і зміцнюють віру. Адже в країні, де щасливі діти, неодмінно буде світле і велике майбутнє!

Христос Воскрес! Воскресне Україна!