P9140239

 

P9140239З 24 по 25 вересня 2015 р.  у Трускавці в спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» проводився  чемпіонат України з акватлону ( плавання, біг ) серед юнаків та дівчат молодшої вікової групи ( 2003-2004 р.н.. Всього у змаганнях приймали участь  10 команд:

 

 

1.   Збірна команда м. Києва

 

2.     Збірна команда Черкаської області

 

3.     Збірна команда Львівської області

 

4.     ДЮСК «Бригантина» – м. Київ

 

5.     ДЮСШ 25 – м. Київ

 

6.     ДЮСШ «Олімп» – м. Черкаси

 

7.     КПНЗ «Юний моряк» – м. Черкаси

 

8.     КДЮСШ Черкаської міської ради

 

9.     ДЮСШ 2 – м.Червоноград

 

10.           ДЮСК «Спортовець»

 

Організаторами чемпіонату України з акватлону  у Трускавці – Міністерство молоді і спорту України, Федерація морських багатоборств та акватлону України, управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб  «СПОРТОВЕЦЬ».  Безпосереднім проведення змагань займалась Федерація морських багатоборств та акватлону Львівщини           ( голова правління Андріій Жгута).

 

 

      У вітальному слові до учасників змагань начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода звернув увагу на те, що чемпіонат України з акватлону вперше проводиться   на теренах Західної України, висловив подяку організаторам змагань, зокрема  міському голові  м. Трускавця Руслану Козиру та директору ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомиру Мацьковичу, побажав учасникам чемпіонату вдалих виступів та зазначив, що вони причетні до творення історії становлення нового виду спорту, який має усі шанси увійти до переліку олімпійських видів спорту.

 

     Також учасників змагань вітали заступник начальника Львівського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврих, заступник міського голови Юрій Яворський та головний суддя чемпіонату України Олена Стадник.

 

       24 вересня юні спортсмени змагались у майстерності з плавання на голубих доріжках басейну ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ», а на другий день мірялись силами у бігу на майдані Незалежності міського парку відпочинку.

 

      За результатами виступів у командному заліку перемогу виборола збірна команда м. Києва. Друге місце та срібні медалі у Черкаської області. Збірна команда Львівської області також увійшла до числа призерів і посіла ІІІ місце. Склад команди: Брильовський Юрій (Трускавець), Кулинич Микола (Трускавець), Проданюк Едуард (Червоноград), Манюк Олена (Трускавець), Ящишин Ангеліна (Трускавець), Пятночко Юлія (Червоноград).

 

       Всі  призери змагань отримали  грамоти, медалі, кубки  та призи від міністерства молоді і спорту України та спонсорів заходу: ПП Tramp-sport (Тарас Федик ), дитячий розважальний центр «МікіХаус»  (Наталя Драгун та Савчук Уляна), ТМ «Рудь» ( Василь Ярош).

DSCF2521

 

DSCF2524

 

 

       22-26 вересня  2015 р. у м. Львові проводився Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Кубок Львова ( 1 кат.) серед учнів до 10 та до 12 років. Участь приймали 90 тенісистів з Києва, Полтави, Дніпропетровська, Рівного, Хмельницька, Чернівців, Ужгорода, Львова та Трускавця.

 

     Вихованці Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» вибороли другі місця серед юнаків до 10 років – Плоскодняк Михайло та серед дівчат до 10 років – Опольська Анастасія. У групі до 12 років Микитин Яна посіла 3 місце в одиночному розряді та 1 місце у парному розряді ( тренер ДЮСК Ігор Микитин ).

 

DSCF2549

 

   26 вересня 2015 р. у  м. Львові  команда борців  дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» брала  участь у традиційному обласному турнірі з вільної боротьби «Відкрита першість СК «ТЕМП» та ДЮСШ «СОКІЛ» серед юнаків та дівчат 2000-2004 р.н.  Всього у змаганнях боролись 130  юних спортсменів зі  Львова (ДЮСШ «Спартаківець», ДЮСШ «Богатир», ДЮСШ №7, ДЮСШ «Атлет», СК «ТЕМП»), Винників,  Пустомит, Соснівки, Щирця, Підгірців, Грімного та Трускавця.

 

    За результатами поєдинків п’ятеро вихованців Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» стали призерами обласних змагань:

 

І м. – Кірчей Назар (35 кг.);

 

ІІ м. – Кірчей Микола (29 кг.)

 

ІІІ м. – Стуканець Василь ( 42 кг.) Кравчина Олексій ( 42 кг.) та Васьків Іван ( 47 кг.)

 

Всі вихованці тренера ДЮСК  Семена Гардія.

 

P9140237

 

Заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»

 

з навчально-виховної роботи                                                               Ігор Гургула