Сьогодні виконком розглянув організацію харчування у загальноосвітніх навчальних закладах у ІІ семестрі 2014/2015 н.р. та розміри батьківської плати за харчування  дітей у дошкільних навчальних закладах міста.

У Трускавці всі учні 1-4 класів та 142 учні 5-11 класів з числа дітей: сиріт та напівсиріт, інвалідів, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених та багатодітних сімей, чорнобильців, батьки яких є учасниками бойових дій у зоні АТО –  харчуватимуться безкоштовно. Вартість сніданку – 7 гривень. Харчування учнів у школах  фінансується з місцевого бюджету.

Виконком також встановив з 5 лютого 2015 р. нову вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Трускавця у зв’язку із внесенням змін до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», якими розмір батьківської плати у дошкільних навчальних закладах міст встановлено в розмірі не менше 60 відсотків від вартості харчування. Минулого року батьки справляли оплату в розмірі 50% від вартості харчування.

Для порівняння, якщо загальна вартість харчування дітей груп раннього віку при триразовому харчуванні на день становила у 2014 р. – 14 грн., то тепер вона становитиме – 15 грн. Батьківська плата становила минулого року – 7 грн., а в 2015 р. –  9 грн.

Вартість харчування дітей груп дошкільного віку на день становила в 2014 р. – 16 грн., а в 2015 р. – 22.50 грн. Батьківська плата була в розмірі 8 грн., а зараз – 13.50.

Зменшено розмір батьківської плати за харчування дітей на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Звільнено від сплати батьків, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму та які отримують допомогу відповідно до Закону “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”. Не справлятиметься плата також за дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях; дітей, чиї батьки потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та є учасниками бойових дій в зоні АТО.