7

73 грудня цього року у приміщенні Українського католицького університету у Львові відбувся V Всеукраїнський кінофестиваль короткометражних фільмів. Участь у фестивалі взяли  учні трускавецького НВК «СЗШ№2-гімназія» , члени гуртка «Галицька кіношкола», разом зі своїм керівником Бачинським О. 

Хоч гурток цей діє не так давно, проте досягнення його учасників уже не малі. Талант наших юних дарувань був належно оцінений: фільм-презентація «Моя рідна школа» справив неабияке враження на членів журі і ввійшов у шістку найкращих короткометражних фільмів України! Адже та дитяча безпосередність, з якою головні герої фільму шестикласники Регуш Назар та Ткаченко Ірина, семикласниця Головей Анна і наймолодший актор другокласник Дукас Андрійко презентували школу-гімназію, є щирою і непідкупною. Діти та їх наставник були нагороджені відзнаками фестивалю – дипломами учасників. До того ж мали змогу поспілкуватись зі ще одним нашим відомим земляком – солістом гурту «Мері» В. Винником.

Отож, до Трускавця усі повернулись задоволені, сповнені незабутніх вражень та позитивних емоцій!

Такі досягнення  юних трускавчан є надзвичайно важливими для міста, адже це ще одне підтвердження того, що наші діти – талановиті і обдаровані. І цим, безумовно, треба пишатися!

1257