DSC 0320

DSC 03208 грудня 2016 р. у СЗШ № 1 м. Трускавця в рамках тижня іноземних мов відбувся міський захід з польської мови та літератури на тему «Польща та її традиції».

Підготували і провели свято  учні 5-8 класів, які вивчають польську мову як другу іноземну, під керівництвом учителів Іваночко Ганни Остапівни та Гнатищак Олени Миколаївни, учителя  музичного мистецтва Плити Ірини Олександрівни та голови шкільного методичного об’єднання, вчителя англійської мови  Дягілєвої Ольги Ярославівни.

Перша частина заходу містила багато пізнавальної інформації про польський край. Дійство розпочалося із  сучасної польської пісні у виконанні Ольги Середницької, Мар’яни Хом’як, Марії Король та Ангеліни Николин. Потім глядачі переглянули мультфільм про польські символи „Polak mały”. Ведучі-восьмикласники Олег Пукач та Марта Стечишин розповіли про столицю та головні польські міста. З легендою про Варшаву ознайомив присутніх Ігор Струбицький, а вірш «Варшава» продекламувала Влада Борисова. Учні Яна Пакула, Любов Чех, Іван Пукач та Дмитро Качмар поставили сценку про заснування міста Познаня «Король Крук». Про життя та творчість польського поета Юліана Тувіма  розповіли Анна Гирчак та Вікторія Болюк, а його вірші продекламували Юлія Крамар, Ірина Болоховецька, Яна Пакула, Михайло Шкикавий, Марія Король, Ірина Бєлова, Мар’яна Хом’як, Георгій Мікиртичан, Вікторія Студент та Тетяна Винарчик. Символічним елементом заходу, що поєднав дві культури (українську та польську) в одне ціле, став танець під польську пісню «Подай руку Україні»  у майстерному виконанні Анни Лучишин та Станіслави Маслієвич.

Друга частина  свята – феєрична казка про Святого Миколая у виконанні учнів 5-7 класів. Історію про діяльність улюбленця  всіх дітей розповіла Вікторія Кропивницька. Глядачі переглянули  відеоролик про святого доброчинця. На завершення свята  завітав Святий Миколай  зі своїми помічниками-ангелами та приніс учасникам дійства подарунки. Вкінці всі дружно заспівали пісню про наближення свят. 

DSC 0271DSC 0282DSC 0284DSC 0290DSC 0302DSC 0317