SAM 1935

SAM 19351 грудня 2016 р.  в СЗШ № 3 був проведений виховний захід “Моя країна – Україна», присвячений 25 – річчю проведення Всеукраїнського референдуму в Україні, підготовлений  вчителем Пархоменко І.А., бібліотекарем школи Горічко М.Й. та учнями 7-А класу.

            Учитель історії Пархоменко Ілона Анатоліївна в доступній формі  пояснила учням, присутнім у залі, що 1 грудня – знамена дата в історії України. Саме 25 років тому 90,32% українців проголосували за незалежність України на Всеукраїнському референдумі. 28 млн. 804 тис громадян підтвердили, що хочуть мати свою самостійну державу. Втретє за 350 років від Визвольної війни середини XVII ст. Україна здобула самостійність.

            Зі сцени наймолодші громадяни незалежної України проголошували, що «…повірте в те, що нас уже не зборють, і долучаймось до добра і слави. Хай будуть з нами правда і Господь».

            Юні актори 7-А класу здійснили екскурс в історію. З глибини віків до присутніх у залі завітали княжий воїн, запорожець, вояк УНР, боєць сьогоднішньої української армії. Усі вони висвітлювали свою історію боротьби за волю України.

            Хвилиною мовчання вшанували учні світлу пам’ять героїв, які віддали своє життя за Україну. Патріотичні пісні, що звучали, підсилювали атмосферу урочистості в залі, допомагали дітям глибше зрозуміти історію свого народу.

            З надією і вірою в те, що «… зведемо Вітчизну, могутню, величну. Настане жадана година. Буде перлиною серед найкращих рідна моя Батьківщина» учасники свята виконали пісню «Слава Україні! Героям Слава!».

SAM 1925SAM 1937SAM 1942