DuFLYg7gNA

 DuFLYg7gNA29 грудня в СЗШ № 3 м.Трускавця відбувся благодійний концерт, своєрідний творчий звіт молодіжного гурту «OUTDOORS» та презентація новоствореного гурту «Time to dream». Актова зала зібрала усіх, хто любить музику. Це були батьки, учні, педагоги і, звичайно, почесні гості: міський голова Андрій Кульчинський,секретар міської ради Наталія Пономаренко, керуюча справами Олена Петранич.

Ведучі концерту Світлана Пономаренко та Остап Ревак запросили на сцену тих, для кого настав «зірковий час» – учасників гурту «OUTDOORS», 11-класників: Бородянського Петра, Лесика Павла, Максимець Христину, Попадинець Наталію та Симович Христину.
Саме завдяки їхньому ентузіазму, юнацькій наполегливості, бажанню творити народилися нові пісні. Вони довели, що спроможні досягти висот у своїй творчості. Три роки поспіль ансамбль виборює призові місця на Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги». Це у 2013 р.- 3 місце, 2014 р. – 2 місце, 2016 р. – 2 місце. У їхній творчій шкатулці перемог є перемоги на місцевому рівні: 2013 р. – І м. в конкурсі «Сурми звитяги», в 2014 р. – І м. в конкурсах «Мелодія намиста» та «Сурми звитяги», в 2015 р. – володарі Гран-прі конкурсу «Мелодія намиста» та 2016 р. – володарі Гран-прі конкурсу «Сурми звитяги». Учні завдячують у своїх перемогах своєму наставнику, вчителю музики Стецю Михайлу Васильовичу.

У виконанні Максимець Христини звучали авторські пісні «Доведи», «Героям», до написання яких їх спонукали теперішні події в Україні, які присвячені українським воїнам-захисникам незалежності держави.

На творчість молодих людей надихає кохання, тому романтично і щиро звучали авторські пісні «Сон», «Місто з молока».

Та найбільше схвильовано, зі сльозами на очах виконували Максимець Христина і Симович Христина пісню «Для мами», в якій висловлювали безмежну любов до найріднішої та наймудрішої людини, яка все зрозуміє, вміє прощати і дати розумну пораду.

Цього року одинадцятикласники закінчують школу, а їм на зміну приходить новий гурт «Time to dream», у виконанні якого прозвучали пісні з репертуару гурту «Скрябін» і виступ яких неабияк сподобався присутнім.

Не обійшлося свято музики і без сюрпризу – серед почесних гостей був композитор, соліст групи «Мері» Віктор Винник. Під гучні оплески присутніх його запросили до виконання пісень « Незнайомий мій брат», «Різдво».

Концерт проходив в атмосфері урочистості, тепла, вдячності за творчість юним артистам.

Учасники гуртів дякували усім, хто допоміг організувати концерт та надихав на творчість. Це: директор школи Умнова Г.І., керівник гурту Стець М.В., класним керівникам Наум С.С., Ганчарик О.В., першим учителям Замлинській О.М., Боднар Т.О., вчителю музики Родіоновій І.В., вчителю образотворчого мистецтва Ярчук А.В., соціальному педагогу Даниляк І.Л., вчителю трудового навчання Барабашу В.Й.

Особливу подяку висловили батькам, сім’ям Бородянських, Кісиличників, Пастернаків за співпрацю зі шкільною родиною.

Концерт був організований на високому рівні завдяки відповідальному за освітлення Володимиру Барташуку, звукооператору Олегу Чернявому, підтримці директора Народного дому Людмили Лисишяк, магазину музичних інструментів «ВІВО».
Найбільше усіх втішили слова міського голови А.Кульчинського, який сказав, що йому подобаються молоді люди, одержимі мрією, які наполегливо працюють, щоб втілити її у життя. Тому міська рада допомогла СЗШ № 3 закупити нову музичну апаратуру і буде надалі допомагати в таких добрих починаннях молоді, що прославляють місто Трускавець.

49DK6uE fDMAv 7fZNSCkQ4d17m9miaOkUD6jixLafu0