SAM 2333

SAM 2333     29 січня  вшановують пам’ять молодих героїв, що 1918 році полягли біля залізничної станції Крути.

Історія Української держави знає багато жертв в ім’я ідеї, але анологічної Крутам не було. Вони віддали життя, захищаючи Українську Народну Республіку від більшовицьких загонів, які рвались до Київа. Молодь не змогла зупинити агресора, лише затримала на кілька днів. Але ця поразка – не їхня вина, надто нерівними були сили: кілька сотен молодих слабко озброєних патріотів проти  кількох тисяч червоноармійців.

Подвиг героїв Крут навічно ввійшов у літопис боротьби за незалежність Вітчизни як одне із свідчень незламності українського народу, його вічного прагнення до волі і справедливості.

30 січня 2017 року в СЗШ № 3 м.Трускавця в   пройшла виховна година «Крути: незгасна пам’ять і урок сьогодення» яку підготувала та провела вчитель історії Пархоменко І.А. для учнів 7-А класу.

Під час обговорення діти провели паралель між історичними подіями, які відбулися під Крутами, та героїчним сьогоденням захисників України. Учні довели, що  подвиг «крутян» є прикладом патріотизму, героїзму та жертовності. Сьогодні такі ж риси демонструють наші бійці в ході антитерористичної операції на сході країни.

 Виховна година завершилась поетичною хвилиною. Семикласники натхненно читали вірші, присвячені героям Крут.

SAM 2338

SAM 2340