IMG 5485

IMG 5485    31.01.2017 р. у Народному домі м. Трускавця відбулося урочисте відкриття V Форуму з інноваційних освітянських технологій «Трускавець-2017» «Освітні стандарти та програми нової української школи», який проводить Асоціація керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України». Перед учасниками Форуму з музичним вітанням виступили вихованці Дитячої школи мистецтв: Ірина Маркович, Анетта Підлужна, Остап Гринаш, керівник – Оксана Кіселичник.

     З вітальним словом до делегатів Форуму звернувся міський голова Андрій Кульчинський, який зазначив, що освіта є пріоритетним напрямком Програми розвитку міста і влада сприяє створенню належних умов для розвитку обдарованої молоді. Місто пишається тим, що вихованці НВК «СЗШ№2-гімназія» цього року вибороли у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології три призові місця.

    Зі вступним словом до присутніх звернувся Ярослав Турянський, президент Асоціації «Відроджені гімназії України». Він ознайомив присутніх з програмою роботи V Форуму, який триватиме з 30.01- 03.02.2017 р. На Форум прибули 65 учасників з 19 областей України і м. Києва, а також керівники органів місцевого самоврядування та управлінь освіти, керівники ЗНЗ м. Трускавця, керівники громадських освітянських організацій.  Протягом 4 днів роботи Форуму її учасники зможуть взяти участь у науково-практичній конференції «Освітні стандарти та програми нової української школи» та практичних заняттях з ІКТ, за участю спеціалістів ІМЗО МОН України, КНЕУ, НАУКМА, ДОН ЛОДА, ЛОІППО, ЦІО «Про.Світ», видавництва «Ранок». Всі учасники Форуму по завершенню роботи отримають сертифікати.

IMG 5471

IMG 5480

IMG 5483

IMG 5478