дж1

дж1   Сьогодні, коли на сході України проходять бойові дії, особливої актуальності набувають завдання військово-патріотичного виховання старшокласників, що покликані підвищити рівень їх морально-психологічного й фізичного розвитку.


За сприяння МОН України з 2012 року на загальнонаціональному рівні проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), що проходить у три етапи. Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.
І міський етап гри відбувся між школярами Трускавця у травні 2018 року, а 12-17 червня 2018 року 10 учасників збірної команди НВК «СЗШ№2-гімназія» та БУТ м. Трускавця зі своїми керівниками: вчителем НВК Доликом Г.Б. та керівником гуртка БУТ Старим А.А., взяли участь у ІІ (обласному) етапі (всього 35 команд з різних куточків Львівської області).
Впродовж гри «Сокіл» («Джура») проходили залікові змагання: «Впоряд», «Перетягування линви», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Лава на лаву», “Інтелектуальна гра-вікторина «Відун», змагання «Пластун», «Бівак», творчо-мистецький звіт «Ватра» тощо.
Юні трускавчани не пасли задніх: за підсумками обласного етапу гри команда Трускавця виборола 12 загально командне місце, а також привезла Кубок за ІІ місце в змаганнях «Рятівник» (перша долікарська допомога, тактична медицина, теоретичний тест).

дждж2дж3дж4дж5дж6дж7