Огородник1

Огородник1    Відбувся заключний етап обласного конкурсу орігамі та паперопластики «В чорно-білому мажорі», що проходив Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини у місті Львові. У ньому взяла участь рекордна кількість учасників – аж 104! Наше місто Трускавець традиційно представили вихованці гуртка “Паперопластика”, керівник гуртка Любов Гривняк. Цьогоріч конкурс відбувся у двох номінаціях. В номінації “Стильний папір” завданням було створити сценічний костюм з паперу (чи елементи костюму), а потім представити його на святковому дефіле. Ми впорались. Сценічний костюм Мері Попінс талановито продемонструвала Огородник Марта, учениця 4-А класу СЗШ№1 і отримала дві нагороди: Диплом за І місце та Диплом – особливу відзнаку за найкраще висвітлення образу літературного героя.

В обласному заочному конкурсі орігамі та паперопластики “У чорно-білому мажорі” взяли участь ще 4 вихованців гуртка “Паперопластика”, які виготовили чудові вироби з паперу. У них також перемоги:

І місце – Венгрин Роман за композицію “Футбольний етюд”, І місце – Демакін Андрій за кусудаму “Павуки”, І місце – Собко Максим за композицію “Шахи”, ІІ місце – Дзюбак Каріна за комплект кусудам “Гексагональна зірка”.

Огородник2Огородник3Огородник4огородник5