IMG 1105

IMG 1105

З 09 по 13 лютого  2015 р. у м. Трускавці, в ігрових залах Трускавецького спортивно-оздоровчого комплексу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» та санаторію «Карпати»  проводився ХІІІ відкритий Всеукраїнський турнір із тенісу «Зимовий Трускавець» серед юнаків і дівчат до 10 та до 12 років. Це традиційні змагання,  які проводиться у нашому місті з 2002 року. Організатори турніру – Львівська  обласна Федерація тенісу  та ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Всього у змаганнях брали участь 35 юних тенісистів з Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської  та Львівської областей України.

У особистій першості серед юнаків до 10 років бронзовим призером турніру став вихованець відділення тенісу дитячо-юнацького спортивного клубу  «СПОРТОВЕЦЬ»  Плоскодняк Михайло, уступивши першість своїм ровесникам зі Львова (Довбуш Богдан – І місце, Лободзинський Іван – ІІ місце).

Серед дівчат до 10 років – І місце Данилишин Яна (м. Коломия), ІІ місце – Волосова Дар’я, ІІІ місце – Басараб Анастасія (м. Львів).

Серед юнаків до 12 років золота медаль та І місце виборов Джурджа Артем (м. Ужгород). ІІ місце – Андрусь Давид (м. Ужгород), ІІІ місце – Гуцул Амадей (м.Чернівці)

Серед дівчат до 12 років у фінальному поєдинку перемогу виборола Микитин Яна (м. Трускавець), яка обіграла Скорупську Анастасію (м. Львів) з рахунком  2-4, 4-2,5-3. Третє місце посіла Данч Іванна (м. Камянець-Подільськ).

У парному розряді серед дівчат до 12 років першість також у Трускавчан. Дует Микитин Яна та Добрянська Роксолана ( тренер ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Микитин Ігор)  отримали перемогу над Бугаєнко Маргаритою та Скорупською Анастасією (м. Львів) 5-3, 4-1.

Всі призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Нагородження проводив головний суддя змагань – суддя національної категорії – Стасюк А.М.