images

images15-16 травня 2014  р. у Трускавці  в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу  «СПОРТОВЕЦЬ»  було організовано та проведено першість області з вільної боротьби  серед учнів 2000 р.н. і мол. дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини. Всього у змаганнях прийняли участь 135 юних борців з дванадцять  команд.

Загальне керівництво організацією змагань здійснювало Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (начальник відділення- А.Ігнатович).

Адміністрація Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ»  забезпечувала  необхідні умови до місця проведення змагань, організацію проживання всіх учасників, їх медичне обслуговування та нагородження призерів змагань грамотами і медалями.

На урочистому відкритті з вітальним словом та найкращими побажаннями до учасників змагань зверталися начальник навчально-спортивного відділу Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Ігор Вовк та головний суддя змагань Володимир Раковський.

Призерами першості області серед учнів 2004-2005р.н. стали 9 вихованців Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу  «СПОРТОВЕЦЬ» :

–   Кирчей Назарій ( 26 кг), Побережний Ілля (32 кг) вибороли І місця.  

–  Онисько Христина (55 кг), Карпин Дмитро (35 кг),  Чапля Олег (24 кг), Ковалів Богдан (38 кг), Грицук Олександр (32 кг) – ІІ місця;

–   Павлів Андрій (48 кг) Пядухов Олег (29 кг), – ІІІ місця.

Всі вихованці тренера ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» – Гардія Семена.

 

16травня у м. Львові  вихованці ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» брали участь у першості області з плавання серед учнів 2005 – 2006 р.н. ДЮСШ Львівщини. 

Четверо плавців Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»  вибороли призові місця: Ліхтаревськй Вадим – І м. (50 брас),

Вітебський Артур – І м.(50 батерфляй) та ІІ м.  (50 на спині),

Кулинич Микола – ІІІ м. (50 на спині),

Пахолока Олена – І м. (50 на спині)

Тренери ДЮСК – Смеречинський Богдан та Жгута Роман.