image 6

image 613 травня 2015 року в ігровому залі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»  проведено  ХІспортивно-розажальні ігри  «Старт до Олімпу» серед учнів 1-х класів СЗШ м. Трускавця, а 14 травня серед дітей дошкільних закладів.  Допомогу в організації та проведенні змагань надавали відділ освіти і  відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради. За кошти клубу було придбано призи (кубки, медалі грамоти).

Обслуговувала змагання суддівська бригада з числа кваліфікованих тренерів ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Для дітей була створена святкова атмосфера, проведено урочисте відкриття з виконанням Гімну України та рівнянням на Державний прапор України.   

image 5

На урочистому відкритті змагань з вітальними словами до учасників змагань та їх батьків звертались, спеціалісти відділу освіти Трускавецької міської ради Надія Сенишин та Іванна Стасишин, завідувач відділу у справах молоді та спорту Віра Ільницька. Головний суддя Ігор Гургула  ознайомлював присутніх з програмою змагань  та представляв команди.

DSCF8803

У змаганнях брали участь 8 команд першокласників (96 чол.) та 5 команд дошкільнят  (60 чол.), які демонстрували  хорошу фізичну підготовку,  а чемпіонами цьогорічних змагань стали учні   1-А  класу СЗШ №3 з команди «Карпати» та дошкільнята з команди д/у «Зірочка».

DSCF8851

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами і медалями  ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» за активну участь у спортивно-розважальних іграх  «Старт до Олімпу», а команди призери ще й кубками за 1,2,3 місця. Під час нагородження головний суддя звертав увагу учасників змагань, що перемогу отримали всі, незважаючи хто на якому місці, бо всі готувались до змагань, вдосконалювали свої навики у фізичних вправах, отримали хороший та бадьорий настрій , зміцнили здоров’я і в подальшому мають змогу відвідувати секції з видів спорту, які культивуються у ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».