DSCF8110

DSCF8110З 27 по 28 березня 2015 р. у плавальному басейні Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» проведено  Регіональний турнір  з плавання  «Перший старт»  серед учнів 2006 – 2008 р.н.

Організатори  змагань – Львівська обласна федерація морського багатоборства і акватлону та  Трускавецький ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».  Змагання проводились з метою визначення рівня підготовленості юних плавців. Для більшості учасників це був дійсно перший старт та демонстрація  освоєння навику з плавання.    

У Регіональному турнірі з плавання брали участь вихованці спортивних шкіл з Тернополя, Чернівців, Рівного, Львова, Дрогобича та Трускавця.

На урочистому відкритті змагань директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир Мацькович привітав учасників змагань та подякував їм за активну участь у проведені даного заходу. Голова Львівської обласної федерації морського багатоборства і акватлону Андрій Жгута, який брав участь у безпосередньому проведенні турніру, ознайомив юних плавців з програмою змагань та умовами їх проведення. 

З Трускавецьких плавців найкращих результатів добились вихованці відділення плавання ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»: Ліхтаревський Владислав (І м. 50 брас, ІІ м.100 брас 2006 р.н.), Пахолок Олена (І м. 50 на спині, ІІ м.100 на спині 2006 р.н.), Гладкий Олег ( І м. 50 брас 2007 р.н.), Яковленко Володимир ( ІІ м. 50 на спині 2008р.н.), Василенко Марко ( ІІ м. 25 в/с 2008 р.н.), Допілка Сергій (ІІІ м. 25 в/с 2008 р.н.) тренери ДЮСК – Богдан Смеречинський, Олег Кирчей, Андрій Жгута та Степан Василенко.

Всі призери змагань нагороджувались грамотами і медалями, а початківцям видавались сертифікати «Я вмію плавати».

З 25 по 27 березня 2015 р.у м. Львові вихованці Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» брали участь у відкритій першості Львівського  училища фізичної культури з боксу.

102  юних боксерів з п’яти областей України (Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської) демонстрували свою майстерність у цьому виді спорту.

У ваговій категорії  + 76 кг. не було рівних Трускавчанину  Царіну Леву (тренер ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» – Мінів Назар), який зайняв перше місце і став переможцем цих змагань.

З25 по 29 березня 2015 р.р.у м. Рівнекоманда ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»  брала  участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі з тенісу «АйвенгоCupсеред учнів до 12 років.

Участь у таких змаганнях, які проводяться за календарем федерації тенісу України, дає можливість юним тенісистам не тільки вдосконалювати свою спортивну майстерність, а й брати участь у рейтингу кращих тенісистів України.

На цьому турнірізмагалисьюні тенісисти з Львівщини, Закарпаття, Рівненщини, Волині, Тернопільщини, Хмельниччини  та Чернівецької області.

Трускавець представляли вихованки відділення тенісу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Микитин Яна та Добрянська Роксолана, які вибороли переконливу перемогу серед своїх ровесників у особистому розряді та зустрілись у фінальному поєдинку (тренер ДЮСК Ігор Микитин). І місце та золота медаль у Микитин Яни, яка отримала перемогу з рахунком 4:0, 4:0.

У парному розряді трускавчанки також у призах: дует Микитин Я.- Маслей М. (м. Мукачево) вибороли перемогу у пари Добрянська Р. – Дядченко А. (м. Тернопіль) з рахунком 5:3, 4:0.

         Заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»

         з навчально-виховної роботи                                        Ігор Гургула