Вихованці гуртка “Пішохідного туризму” Будинку учнівської творчості м.Трускавця на чолі з керівником Олександром Бляхарським, разом із батьками здійснили сходження на гору Бренів, присвячене  80-й річниці створення УПА та Дню захисників і захисниць України.
У селі Орів зустрілися з активом та учнями місцевої школи. У ній, до речі, у 1993-94 рр. працював катехитом Блаженніший Святослав Шевчук. Усі учасники    вирушили на  гору Бренів. Там, біля меморіалу, присвяченому воїнам УСС та УПА, вшанували пам’ять загиблих, поклавши квіти ,запаливши свічки.
Після урочистостей, у яких взяли участь директорка закладу освіти Осана Логин,учитель  історії  Зінон Яворський, заступниця з виховної роботи Оксана Ковбаснюк, учні 5-10 класів,  господарі почастували всіх надзвичайно смачними карпатськими стравами.
Похід став гарним випробуванням для туристів-початківців  перед наступним, запланованим сходженням на гору Параска. Завершилася  повчальна мандрівка на шкільному стадіоні товариським футбольним матчем. Саме такі заходи ще раз підкреслюють важливість вивчати історію нашого краю та пам’ятати всіх героїв , що віддали життя за Україну.У час російської агресії ми повинні дбати про національне- патріотичне виховання сучасної молоді, ментальне здоров’я та силу духу. Сподіваємось, що наступний похід відбудеться під мирним небом. Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ!