DSC 5642

DSC 5642Ініціатива GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні запропонували всім загальноосвітнім навчальним закладам взяти участь у всеукраїнському проекті “Тиждень англійської мови”. З 12-го по 18-те грудня по всій країні були заплановані заходи, спрямовані на вивчення та популяризацію англійської мови. Проект був присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні.

Вчителям англійської мови було запропоновано провести відкриті уроки, розмовні клуби або підготувати театральні постановки, присвячені пам’яті видатного поета та драматурга Сполученого Королівства Великобританії Вільяма Шекспіра. Британська Рада в Україні надала методичні матеріали для підготовки відкритих уроків і розмовних клубів для початкової та середньої школи.

15 грудня 2016 року в НВК “СЗШ№2-гімназія” вчителями Бабʼяк М.Я. та Бутенко В.О. було проведено відкритий урок “William Shakespeare the Great English Poet and Dramatist. The Shakespeare play “The twelfth Night” у 6-А класі з нагоди вшанування 400-річчя від дати смерті видатного англійського драматурга та поета. Мета уроку  –   ознайомити учнів з біографією та творчою спадщиною Шекспіра, виховувати повагу до культури Великої Британії, практикувати учнів в аудіюванні на основі перегляду короткого відео, розвивати навички писемного мовлення засобом написання коротких творчих історій на основі пʼєси Шекспіра. Урок був проведений у легкій та цікавій формі. Учні ознайомились з біографією геніального автора, із задоволенням переглянули презентацію про відомі екранізації комедій та трагедій Шекспіра, короткий мультфільм  за  пʼєсою  “Дванадцята Ніч”, виконували різноманітні вправи та завдання, відповідали на питання жартівливої вікторини. 

DSC 5640

DSC 5643

DSC 5644