DSCF2002

DSCF200217 березня 2015 року на базі НВК «СЗШ№2-гімназія» м. Трускавця відбувся міський семінар шкільних бібліотекарів на тему «Використання інформаційно – комунікативних технологій у роботі шкільної бібліотеки». Мета семінару – пошук нових форм та методів діяльності бібліотекаря у впровадженні ІКТ в роботу шкільної

бібліотеки. Методист методичного кабінету відділу освіти Трускавецької міської ради Форемна І.М. звернула увагу на необхідність впровадження ІКТ в роботу з бібліотечними фондами,  важливість застосування  їх під час організації масових заходів, в роботі над проектами. Можливості Інтернету в роботі шкільної бібліотеки та переваги ІКТ в підвищенні професійного рівня шкільного бібліотекаря були наочно продемонстровані під час віртуальної екскурсії  до Національної бібліотеки Білорусі.

DSCF1993Також присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи завідувача шкільної бібліотеки НВК «СЗШ№2-гімназія» Юрків І.Д, відвідати відкритий захід «Посвята першокласників у читачі», який підготувала Юрків І.Д. та вчитель музичного мистецтва Дробчак О.М.