DSC 0490

DSC 0490  8 лютого 2018 року в СЗШ №3 відбувся міський семінар учителів початкових класів.

Тема «Співпраця вчителів та батьків у розвитку творчих здібностей учнів на уроках та в позакласний час» найбільше відображає здобутки усіх педагогів школи – це перемоги на міських конкурсах виробів з природного матеріалу «Галицький жмуток», новорічно-різдвяної іграшки, фестивалі мистецтв «Мелодія намиста», в обласних: дитячо-юнацькому «Сурми звитяги», «Новорічна композиція», «Український сувенір», «Вода –  джерело життя».

Учителі Дуб М.М., Кропивницька Л.М., Боднар Т.О., Ярчук А.В., Родіонова І.В., Стець М.В., Горічко С.Б. висвітлили застосування різноманітних методів і форм роботи з учнями для розкриття їхнього творчого потенціалу.

На засіданні батьківського клубу «Турботливі батьки» учасники семінару мали змогу не тільки ознайомитись з творчістю учнів 2-А класу (кл. кер. Боднар Т.О.), але й побачити фільм про сімю Поліщуків,  діти яких навчаються в школі ,послухати чарівні голоси сімї Максимців, ознайомитись з роботами місцевих художників Ружецького Володимира, Строкова Максима, Поліщук Наталії, учительки образотворчого мистецтва Ярчук Антоніни.

Багато почерпнули корисного щодо творчих здібностей дітей у сімї з виступів Строкова Максима, Ружецької Людмили, бабусі Поліщук Аліси та Еліни – Копчак Віри.

Символ роду, нерозривні зв’язки поколінь відобразила робота «Дерево життя», в яку другокласники вклали свою любов, творчість та майстерність.

Удосконалити свої творчі навички мали змогу усі учасники семінару, взявши участь у майстер-класі з оформлення  Різдвяної, Стрітенської та Великодньої свічок. Учителі працювали в групах, вивчаючи техніки: плетіння стрічками, декупаж, поєднання різних видів природного матеріалу. Свої знання, навички з цих технік їм передавали: Німас Марія, мама учениці 4-А класу Німас Ксенії, та колишні випускниці школи Іоргачева Ірина, мама учня 4-А класу Іоргачева Олександра, Івахно Ірина, мама учениці 3-Б класу Івахно Анни.

Семінар ще раз довів, що тільки спільна робота вчителів, батьків та дітей має велику силу в досягненні будь-якої мети у вихованні та навчанні.

DSC 0398DSC 0405DSC 0463DSC 0524