1

1   08 лютого 2018 року став незвичайним днем для спільноти СЗШ №1 м.Трускавця. «Вже Слово – віщий проводир» – день зустрічі, яка спонукала нас усіх замислитись: «Хто ми і що судилось нам?». У цей пам’ятний день нам пощастило почути Живе Слово Поета, Людини, шістдесятника, який творив державність у своєму серці, плекаючи рідну мову і традиції… Неймовірна зустріч з письменником, живою легендою – п. Ігорем Калинцем.

Затамувавши подих, ми співпереживали усі події його буремного життя, почувши розповідь, що «… складає частину історії моєї батьківщини».

«Людина створена не для поразки» (Е.Хемінгуей), і ми побачили саме таку Людину: незламну, нескорену, сповнену позитивної енергії, якою митець радо поділився із присутніми. «Жадані велич і краса» – Слово у неймовірно майстерному виконанні Автора. Ми слухали поета, і поет слухав учнів (зворушлива імпреза, яку представили учні 7-Б класу – Кропивницька В., Борисова В. та 8-Б класу Фіголь Ю. – керівники п. О.Думайло, п. Л. Барабаш.)

Цікавинкою цієї зустрічі було й те, що саме учні стали модераторами всіх подій, які відбувалися під час спілкування з письменником. Запитання і відповіді,  щире серце і пісня у дарунок у виконанні учениць 7-А класу Петречко С., Копельчак Ю., Собко З., Спас В. (керівник п. І. Плита).

Гості були приємно вражені від творчого підходу шкільної спільноти до зустрічі, учнівських газет, створених саме до цієї події. Особлива подяка 10 класу (як приємно, що від такої людини) та ще й авторська книга  для шкільної бібліотеки у дарунок. Ця зустріч для нас стала справжнім уроком, який запам’ятається на все життя.

2345678