DSC 0554

DSC 055413 лютого школярі СЗШ№1 зібрали продукти, медикаменти, підготували валентинки, малюнки та привезли у Трускавецький центральний військовий клінічний санаторій, де відпочивали бійці із зони АТО.

Відбулась тепла зустріч, пізнавальна розповідь про історію України, про будні бійців. Із великим задоволенням військові підписали прапор на пам’ять про цю зустріч. Учні побажали воїнам щасливої дороги, повертатися живими. У свою чергу бійці запевнили, що Україна переможе, бо патріотичний дух воїнів незламний.

18 лютого відбулась зустріч школярів з бійцем із зони АТО 28-ої механізованої бригади командиром роти  п. Миколою на прізвисько «Вовк». Із захопленням учні слухали розповідь про бої під Волновахою, Мар’їнкою, розглядали світлини про військові будні. Тамуючи подих, дивились відео про наступ українського війська п. Микола прокоментував пошкодження на касці, продемонстрував гільзи від снарядів, уламки різноманітної зброї. Ці трофеї передав із зони АТО вчитель фізкультури Бєлов Ю.М. У свою чергу діти вітали бійця патріотичними піснями та молитвою. Учениця 9-А класу Мотика Діана присвятила пісню «Війна» захисникам України, яку вперше виконала з однокласницею Кондратик Богданою.