DSC04912

DSC0491217 березня 2015 року на базі трускавецької СЗШ №3 відбувся міський семінар вчителів іноземних мов на тему «Впровадження нових прогресивних технологій навчання в практику роботи вчителів іноземних мов».

Семінар передбачав обмін досвідом у використанні нових прогресивних технологій навчання школярів.

Власним педагогічним досвідом щодо впровадження інноваційних  технологій навчання в практику роботи ділилися вчителі: Шологін О. М., Машненко М. Т., Войтович С. В., Мегес С. С..

Учасники семінару відвідали урок англійської мови у 7-А класі (вчитель Шологін О.М.) на тему “SightseeingTourof  London” (Екскурсія Лондоном) та відкритий урок з польської мови у 5-Б класі (вчитель Машненко Н.Т.) “Legendaosmokuwawelskim” (Легенда про вавельського дракона). Учні 7-А і 5-Б класів здійснили віртуальні подорожі містами Європи – Лондоном і Краковом.

Цікавим за змістом, музичним оформленням, неперевершеним за декораціями, костюмами був виховний захід з такою промовистою назвою «Людина починається з любові», проведений вчителями англійської мови Войтович С.Б. та Мегес С.С. разом з учнями старших класів.

Завідувач методичного кабінету Татаревич Г.В. акцентувала увагу учасників семінару на важливості проведення таких заходів, які сприяють підвищенню професійної майстерності вчителів та зростанню мотивації учнів до вивчення іноземних мов, ознайомлення з культурою мови, яка вивчається.

Методист, що відповідає за супровід іноземних мов Бутенко В.О., проаналізувала відкриті уроки та виховний захід, відзначивши належний методичний рівень проведеного семінару, зауважила активність учнів та їхню зацікавленість традиціями англійського та польського народів, відзначила майстерність вчителів, які удосконалили свої уроки шляхом впровадження нових технологій навчання, залучили учнів до діалогу культур, працювали з довідковою літературою, джерелами Інтернету, мультимедійними засобами.

Подібні семінари виховують в учнів позитивне ставлення до іноземної мови як засобу спілкування, повагу до народу, носія цієї мови, толерантне ставлення до його культури, звичаїв і способу життя.