Мати гарне тіло, міцне здоров’я, відмінний настрій дозволить нам не тільки вранішня руханка, але й регулярні заняття спортом на свіжому повітрі:  в парку, на спортивному майданчику, в залах для фізичного виховання, спортивних школах та клубах. Ентузіастів здорового способу життя, спорту, фізичної культури, олімпійського руху 12 вересня  зібрав Трускавець, адже  у  вересні відзначають Всесвітній день фізичної культури та спорту.  

У рамках святкувань  було проведено Олімпійський тиждень у всіх навчальних, спортивних закладах та позашкільних установах міста під егідою представництва олімпійського комітету Трускавця.  Упродовж тижня   відомі трускавецькі спортсмени  ділилися своєю майстерністю з учнями шкіл та вихованцями позашкільних установ, ДЮСК «Спортовець». Вчителі фізичного виховання шкіл  проводили олімпійські уроки, веселі естафети та ігри на олімпійську тематику. Класні керівники на виховних годинах у своїх класах проводили бесіди та вікторини, в яких розказували про історію олімпійського руху, олімпійські принципи, змагання, дух олімпійства.

Яскравим завершенням тижня стало  міське спортивне свято, де юні спортсмени ДЮСК «Спортовець», шкіл, ДЮСШ «Динамо», БУТ, у показових виступах продемонстрували свої спортивні досягнення і вміння, зокрема в боротьбі, баскетболі, боксі, футболі, велосипедному туризмі, швидких шахах, пішому туризмі. Заступник Міського голови Валентина Анатоліївна Бодак нагородила кращих спортсменів та тренерів міста почесними грамотами і відзнаками. Усіх глядачів і учасників свята запалювали бурхливі емоції від спортивних конкурсів «Веселих стартів», у яких взяли участь команди трьох шкіл міста, а організатором виступив ДЮСК «Спортовець» на чолі з невтомним суддею майже усіх схожих заходів Гургулою Ігорем Євгеновичем. За сумою перемог в різноманітних естафетах та конкурсах перше місце виборола команда НВК «СЗШ №2 – Гімназія», але олімпійський дух та принцип «Головне не перемога, а участь», а також чудовий емоційний заряд і настрій анітрохи не засмутив команди СЗШ№1 та СЗШ№3, які зайняли друге і третє місця. Усі команди було відзначено грамотами та призами відділу сімї,  молоді та спорту Трускавецької міської ради.

Видовищною, емоційною стала благодійна спортивна акція на підтримку Збройних сил України під егідою міських голів міст Борислава та Трускавця Володимира Фірмана та Руслана Козира, в якій взяла участь як молодь, так і представники середнього та старшого поколінь. На такій патріотичній ноті в курортному місті завершилось свято спорту та олімпійського духу.