17.09. 2014 р. на базі НВК «СЗШ №2 – гімназія» м. Трускавця  відбувся організований методичним кабінетом круглий стіл  для учителів географії.

«Шляхи формування географічної культури учнів: теоретичні підходи та практика реалізації».  У круглому  столі  взяв участь  головний  редактор газети  «Краєзнавство. Географія. Туризм»

Серебрій  Василь Степанович, який проаналізував особливості сучасного розвитку географічної науки та освіти,  розповів про  співпрацю редакції  газети з педагогами України. У своєму виступі редактор наголосив на тому, що газета «Краєзнавство. Географія. Туризм» –   дзеркало географічної науки, краєзнавчих досліджень і туристського досвіду-  упродовж 18 років друкує методичні розробки уроків, рубрики з циклу «У світі цікавого», поради туристам- початківцям. Пан редактор  запросив до співпраці  і вчителів міста,  бо вважає, що в Трускавці педагоги мають достойні  методичні напрацювання.  Василь Степанович  торкнувся основних проблем, які виникають у вчителів під час підготовки до шкільних уроків. Учасники круглого столу мали можливість переглянути публікації тижневика «Краєзнавство. Географія. Туризм» та методичну літературу на допомогу педагогам  у навчально – виховному процесі.   Усі присутні, ділячись у кулуарах враженнями, зазначили, що вчителям у своїй щоденній роботі так важливо і корисно поспілкуватися з людьми, які можуть оцінити їх роботу ззовні.