137994178710 вересня 2014 року у Трускавці з метою модернізації розвивального дитячого середовища відбувся міський етап обласного огляду-конкурсу ігрових, спортивних майданчиків та дитячих городів ДНЗ. У конкурсі взяли участь всі дошкільні навчальні заклади міста.

 

 

 

Конкурс активізував творчий потенціал усіх педагогів для пошуку засобів оформлення та облаштування території відповідно до Санітарних норм та методики ознайомлення дошкільників з природою. Варто наголосити на високому ступені взаємодії педагогічних колективів усіх ДНЗ з батьками в облаштуванні ігрових та спортивних майданчиків.

 

Переможцем журі визнало дошкільний навчальний заклад №6 «Теремок». В установі є спортивний майданчик для гри в футбол, ігровий майданчик для вивчення правил дорожнього руху, кожна вікова група має впорядковані ігрові майданчики, закриті павільйони. Ці ігрові зони дошкільного навчального закладу стали казковими куточками завдяки проявам фантазії вихователів та батьків. Пластикові пляшки в їхніх руках перетворились на бджілок; старі шини від авто – на змійки, кораблики; із труб для сантехніки та шин утворилися казкові тваринки; розмальовані мисочки – в грибочки.

 

На спортивному майданчику діти грають не тільки у футбол, а й з великим задоволенням змагаються. Вивчаючи правила дорожнього руху, вихованці свої знання закріплюють на ігровому майданчику, де є світлофор для автомашин та пішоходів, знаки дорожнього руху, відокремлена дорога, тротуар та пішохідні переходи. Все яскраво і привабливо. Малюкам і дошкільнятам створені умови для повноцінної ігрової та навчальної діяльності.

 

Дошкільнята з великим задоволенням працюють на городах.  Граючись, вони привчаються до праці, знайомляться з різними видами городніх рослин, з тим, як садити та доглядати за ними. Також діти спостерігають за ростом рослин,отримують задоволення під час збору урожаю, бачать результат своєї праці.

 

Працюючи з вихованцями, педагоги намагаються не забувати, що дошкільний навчальний заклад – це, по суті, друга оселя як для дітей, так і для вихователів. Тому можна з впевненістю стверджувати, що таку домівку для дітей і дорослих у ДНЗ№ 6 «Теремок» зуміли створити. І головне в ній – не стільки зовнішня краса, скільки аура творчості.