звiт1

звiт1   “Ми вибираємо творчість ” – таку назву отримав творчий звіт Будинку учнівської творчості, який відбувся 24 травня. Зі святково вбраної сцени актової зали свою творчість присутнім демонстрували вихованці позашкільного закладу. Глядачами були їхні батьки, знайомі, друзі, жителі міста, представники влади. Це було велике сімейне свято. А вихованці гуртків образотворчого та ужиткового мистецтва презентували свої творчі доробки на влаштованій у залі виставці.


Розпочавши святковий концерт дуетом сестер Софії та Соломії Ямелинець «Зелений гай»(керівник Роксолана Мартинюк) та хореографічною композицією «Діти за мир» (керівник Христина Кушнір), ведучі перейшли до офіційної частини.
До вітального слова та церемонії нагородження переможців в номінації «Сузір’я творчих» БУТ, а це 29 вихованців Будинку творчості, котрі здобули протягом цього навчального року обласні, Всеукраїнські та Міжнародні перемоги запросили міського голову Андрія Кульчинського та голову журі міського фестивалю ”Мелодія намиста ” – Інну Форемну.  
Впродовж двох годин вихованці позашкільного закладу та їхні викладачі демонстрували свої таланти. Перед присутніми виступили : володарка I- ї премії обласного фестивалю конкурсу з орігамі та паперопластики «В чорно-білому мажорі» Марта Огородник ( керівник Любов Гривняк), гурт «Пісенні сходинки» з композицією «Я – українка» ( керівник В. Пашкін), вихованці гуртка «Розмовляємо англійською» з композицією «Молитва»(Лідія Маландій), Лілія та Андрій Вовківи «Пісня буде поміж нас” (керівник Роксолана Мартинюк), переможці IV міського фестивалю духовної пісні «Радуйся Маріє» Марина Попруженко та Вероніка Біліченко з композицією «Дивно» (керівник Лідія Зубрицька), вокально-хореографічна композиція «Два птахи”(керівники: Наталія Білінська та Роксолана Мартинюк), тріо дівчат гуртка «Гра на гітарі» (керівник Оксана Петришин). Зрештою про кожний номер творчого звіту можна сказати багато, особливо про яскраві циркові номери нового гуртка «Циркова студія» ( керівник Микола Добровольський).
За допомогою слайдів та коментаря присутні в залі ознайомились із заходами :
– сценічно-аматорського мистецтва,
– декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва,
– фізкультурно-спортивного,
-екологічно та туристсько-краєзнавчого,
– гуманітарного,
-військово-патріотичного напрямів позашкільної освіти.
На сьогоднішній день в Будинку успішно працюють 38гуртків , в яких здобувають позашкільну освіту біля 700 учнів.
На завершення творчого звіту Любов Гривняк – заступник директора з навчально-виховної роботи та Христина Мінчак нагородили грамотами БУТ кращих учнів за досягнення, успіхи та перемоги, подяки від дирекції БУТ отримали і батьки.
Завершенням дійства стала патріотична музична композиція «Україна».

Проте, робота у Будинку учнівської творчості триває і на літніх канікулах. Запрошуємо всіх бажаючих!

Журналісти: Олена Пікуш ,Софія Савчин «Юні журналісти», керівник Оксана Кіселичник.
Фото: Іван Коцкулич, Андрій Малий “Галицька кіношкола “, керівник Олег Бачинський.

звiт2звiт3звiт4звiт5звiт6звiт8