15 жовтня 2014 року на 7-му уроці в актовій залі СЗШ №3 зібралися учні та вчителі 8-11 класів, щоб вшанувати 72 річницю створення Української Повстанської Армії. Проведений вчителем історії, Гавриликом В.І. та учнями 11-А класу,
позакласний виховний захід «Нам Україна вище понад усе» нагадав, що вже більш як півстоліття відділяють нас від цих тривожних і трагічних часів, але ми не забуваємо про вірних синів матері-України!
Як тоді, так і тепер на вівтар самостійної, соборної, незалежної України її захисники кладуть найдорожче – своє життя.
Ми пам’ятаємо, цінуємо, гордимося ними, бо вони – це цвіт і совість української нації, її гордість і слава!
Захід був насичений документальними відео- та фотоматеріалами з історії створення УПА (підготувала Тимчук Л.І.); піснями про воїнів УПА у виконанні Романського Н. (учня 11-А класу) та гурту «OutDoors» (учнів 9-А та 10-А класів) під керівництвом вчителя музики Стеця М.В. Декорації та оформлення сцени учнями 11-А класу (класний керівник Ярчук А.В.) теж налаштовували на атмосферу Свята УПА.
Тож, зберігатимемо і примножуватимемо славу героїв УПА! Нехай і для теперішніх захисників України і для молодого поколіннябудуть святими слова українських повстанців:
«Батьківщині будь вірним до загину,
Нам Україна вище понад усе!»