IMG 2106

IMG 2106   13 лютого 2018 року в СЗШ №3 м. Трускавця відбулася зустріч майбутніх першокласників та їхніх батьків з дирекцією школи, учителями та учнями. До слова, ‒ цей захід проводиться щорічно з метою ознайомлення малюків зі шкільною родиною та цікавим багатогранним життям школи.

Розпочала захід заступник директора з навчально-виховної роботи Чистогорська М. М., яка у своєму виступі презентувала школу та її досягнення у численних та різноманітних олімпіадах, конкурсах та фестивалях. Зустріч продовжилася святковим концертом за участю випускників початкової школи, а саме учнів 4-А класу (класний керівник Замлинська О. М.) та 4-Б класу (класний керівник Забитко М. Р.). З великим захопленням глядачі сприйняли театралізовану постановку казки «Вовк і семеро козенят»; потішив запальний танець козенят; припали до душі пісні чарівної Попелюшки, сміливої та рішучої Червоної Шапочки, турботливої мами Кози-Дерези, хитрого Вовка; вразили акторські здібності юних артистів під час декламації віршів.

Зворушливим було завершення самого свята: випускники початкової школи разом з майбутніми першачками  створили на імпровізованому полотні велику Квітку Дружби, пелюстками якої були імена  самих дітей. Фінальним акордом був їхній спільний танець на мелодію пісні «Одна калина».

Таке чудове дійство підготували: Замлинська О. М., Забитко М. Р., Родіонова І. В., Стець М. В., Пархоменко І. А. та Даниляк І. Л. 

IMG 2106IMG 2159