IMG 0884З 15 по 23 вересня 2014 року в м.Трускавці перебувала делегація вчителів та учнів (16 чол) з м.Заклікув (Польща) на чолі з директором школи Вальдемаром Пленніковські. Мета приїзду – налагодження дружніх стосунків та співробітництво між школою м.Заклікув та СЗШ № 3 м.Трускавця.

 

 

Для гостей з Польщі вчителями та учнями СЗШ №3 була організована цікава і змістовна програма: екскурсія до міст Дрогобича, Львова, в замки Львівської області (Олесько, Підгірці, Золочів), в Нагуєвичі – батьківщину великого українського письменника Івана Франка.

 

Гості мали змогу відвідати музей міста-курорту, музей Михайла Біласа, а також протягом 9 днів спілкуватись з вчителями та учнями школи.

 

16 вересня польська делегація зустрілась з міським головою м. Трускавця Русланом Козирем.   На зустрічі також були присутні заступники міського голови Валентина Бодак, Юрій Яворський.

 

З метою ознайомлення зі звичаями і традиціями українського народу вчителями та учнями школи були підготовлено «Свято вишиванки».

 

Під час свята були проведені: майстер-клас «Виготовлення ляльки-мотанки» (вч. Ярчук А.В.) та майстер-клас «Українська вишиванка» (вч. Лаба Т.В.). Завершилось свято парадом вишиванок, в якому взяли участь учні 1-11 класів (педагог-організатор Баняс О.А.) та виступом шкільного ансамблю «Outs, door» (вч. Стець М.В.). Учні виконували пісні як польською, так і українською мовою ( «Подай руку Україні», «Невідомий мій брат», «Шугаю, шугаю»).

 

Низку віршів польською мовою декламували учні 6-х класів (вч. Машненко Н.Т.). До свята залучилася і польська делегація, яка подарувала присутнім два музичних вітання. Вела свято вчитель Ганчарик О.В.

 

Гості також відвідали БУТ, де мали змогу взяти участь в майстер-класах з паперопластики (керівник гуртка Гривняк Л.М.) та гри в шахи ,шашки (керівник гуртка Винницький В.Р.).

 

На завершення перебування в Україні польська делегація висловила щиру подяку директору школи – Умновій Г.І., вчителям Петранич О.М., Машненко Н.Т., Горічко С.Б., Ганчарик О.В.     за гостинність та побажали і надалі продовжувати співпрацю.