P9190677 119 вересня 2014 року в СЗШ № 3 відбулась благодійна акція під назвою «Підтримай українського солдата».  Організатори заходу – вчителі СЗШ №3 Пархоменко Ілона, Горічко Марія та Лісовець Олександра.

 

Учасники акції вшанували пам’ять Небесної сотні та у спільній молитві попросили миру та спокою на рідній землі.  На завершення увесь зал на знак шани та поваги до українських солдатів та до своєї Батьківщини заспівав пісню Марічки Бурмаки з символічною назвою «Повертайся живим».Серед присутніх на заході – представники ГО «Майдан-Трускавець» Анатолій Томашівський та Ігор Табачинський, директор школи Галина Умнова, а також представник Львівського обласного військового комісаріату капітан Олег Полутренко.

 

Діти, батьки, вчителі – до акції долучились усі, ніхто не залишився байдужим. У результаті були зібрані медикаменти, засоби особистої гігієни, шкарпетки для наших військових. А наймолодші учасники акції передали воїнам, які знаходяться у зоні АТО, власноруч написані листи та малюнки.

 

Вчителі передали карту України зі своїми побажаннями для воїнів, а також подарували війсковим дві вишиті ікони (роботи вчителя Добош Марії Ярославівни).

 

Усі зібрані речі вже найближчим часом відправлять Львівському батальйону територіальної оборони.